Başvuru

Lütfen aşağıdaki çözümlerimizden size en uygun çözümü seçiniz.

Linkle Ödeme


Kolay satış linkleri oluşturarak, whatsapp, web siteniz, sosya medya üzerinde müşterinizle paylaşarak tahsilatlarınızı kredi kartı ile kolaylıkla yapabilirsiniz. Entegrasyon veya yazılım bilgisi gerektirmez.

Kimler kullanabilir: Bireysel veya Kurumsal olarak Sosyal medya platformları, WhatsApp benzeri uygulamalardan müşterilerine link göndererek satış modeli geliştirenler için tahsilatta en uygun çözümdür.

Komisyon oranları: 3.20% 'den başlayan oranlarla yurtiçi, yurt dışı tahsilatlarınızı yapabilirsiniz.


API Entegrasyon

API yöntemi ile web sitenizi mağazanıza entegre edebilir ve web siteniz üzerinden müşterilerinize kredi kartları ile tek çekim yada taksitli olarak ödeme imkanı sunabilirsiniz. Paket yazılımlar için hazır entegrasyon çözümlerimiz bulunmaktadır.

Kimler kullanabilir: Bireysel veya Kurumsal olarak web sitesi üzerinden müşterilerine dijital, fiziki ürün satışı yapan platformlar için tahsilatta en uygun çözümdür. Başvurunuz 2 saat içinde değerlendirilir ve dönüş yapılır.

Komisyon oranları: 3.20% 'den başlayan oranlarla yurtiçi, yurt dışı tahsilatlarınızı yapabilirsiniz.


Tahsilat Otomasyonu

Getpaym tahsilat otomasyonu ile, B2B firmalar ve bayiler arası tahsilatlarınızı, aidatlarını kolay bir şekilde tahsil eder ödemelerinizi anlık olarak raporlayabilir, ödeme vadesi gelmiş alacaklarınızda SMS/EPOSTA ile hatırlatma yapabilirsiniz.

Kimler kullanabilir: Firma olarak yaptığınız bayi ve müşteri tahsilatlarında, Apartman ve Site Yönetimi aidatlarının tahsilatlarında en uygun çözümdür. Başvurunuz 2 saat içinde değerlendirilir ve dönüş yapılır.

Otomasyon Paketleri: Tahsilat otomasyonu paketilerimizi "Paketleri İncele" butonuna tıklayarak inceleyebilirsiniz.